Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18. aug
12:00
Ørslev GIF (V)
Nykøbing FC
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
19. aug
18:00
Ørslev GIF (V)
Nykøbing FC
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug
18:00
Ørslev GIF (V)
Holmegaard GB
8:8 U15/U16 Drenge Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
23. aug
18:30
Ørslev GIF (V) (2)
Vordingborg IF
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
24. aug
15:00
Ørslev GIF (V)
B. 73, Slagelse
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. aug
11:00
Ørslev GIF (V) (1)
Herlufsholm GF
Serie 5 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Ørslev GIF (V)
Nyråd/Vordingborg
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
26. aug
18:00
Ørslev GIF (V)
AIK 65 Strøby Fodbold
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
28. aug
19:00
Ørslev GIF (V)
Mern UIF
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. aug
18:00
Ørslev GIF (V)
SB
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
30. aug
18:00
Ørslev GIF (V)
Halstedhus IF
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
31. aug
13:00
Ørslev GIF (V) (2)
Bårse IF
Serie 5 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
01. sep
12:00
Ørslev GIF (V)
MB
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
02. sep
18:00
Ørslev GIF (V)
Nykøbing FC
U11 Drenge 3 8:8 (14) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
03. sep
18:30
Ørslev GIF (V)
Rønnede IF
8:8 U15/U16 Drenge Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
04. sep
18:00
Ørslev GIF (V) (1)
Ejby IF Fodbold
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
05. sep
18:00
Ørslev GIF (V)
Toksværd Olstrup Fodbold
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:00
Ørslev GIF (V)
Nykøbing FC
U17 Drenge 1 (08) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
06. sep
18:30
Ørslev GIF (V) (2)
SB
8:8 Kvindesenior 2 - Efterår Pulje 7
|
|||||||||||||||||||
08. sep
11:00
Ørslev GIF (V) (1)
Møns FK
Serie 5 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
08. sep
13:00
Ørslev GIF (V)
TGB
U17 Drenge 2 (08) Efterår Pulje 5
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Ørslev GIF (V)
Næstved I.F.
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
09. sep
18:00
Ørslev GIF (V)
Nykøbing FC
8:8 U13 Drenge 2 (12) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Ørslev GIF (V)
B. Frem
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 6
|
|||||||||||||||||||
11. sep
18:00
Ørslev GIF (V)
Overvindinge
VETERAN TURNERING SYD Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. sep
17:45
Ørslev GIF (V)
Ejby IF Fodbold
Serie 2 Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
10:00
Ørslev GIF (V)
Oversidder
U14 Drenge 4 (11) Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
14. sep
13:00
Ørslev GIF (V) (2)
Ny Anadolu
Serie 5 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
15. sep
11:00
Ørslev GIF (V) (1)
Suså IF
Serie 5 - Efterår Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:00
Ørslev GIF (V)
Østmøn SGI
8:8 U15/U16 Drenge Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. sep
18:30
Ørslev GIF (V)
ØUB
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 6
|